top of page
52829704_1968822223413085_12488175587069

צרו קשר עכשיו ותתחילו לחסוך!

אשראי זמין לכל מטרה ופתרונות יעילים למסורבי משכנתא - הכירו את מהפכת המשכנתא החוץ-בנקאית!

מסתבר שאתם לא לבד. מדי יום, אנשים פרטיים, בעלי עסקים, קבלנים ויזמים ממש כמוכם מגלים שהם מסורבי משכנתא, או שהם מוצאים את עצמם במחנק אשראי, לאחר שמיצו את כל אפשרויות המינוף שהבנקים מציעים. מהיום, עומד לרשותכם מקור אשראי זמין המספק לכם את כל החמצן לו אתם זקוקים בתנאים אטרקטיביים, כנגד שיעבוד נכסי נדל"ן: משכנתא חוץ בנקאית
 

פתרון אמיתי למסורבי אשראי ולמסורבי משכנתאות 

למרות היותם גופים נוקשים ובירוקרטיים מאוד, הבנקים הם מקור האשראי הנפוץ ביותר למשקי בית ולעסקים בישראל. הבנקים ישמחו להעמיד לרשותכם אשראי עד חצי המלכות, אלא אם כן סומנתם על ידם כלקוחות בסיכון גבוה:

 

 • מיציתם את כל מסגרות האשראי באמצעות הלוואות מסחריות, כרטיסי אשראי ועו"ש.

 • ההכנסות שלכם אינן עומדות ביחס ההחזר הנדרש לצורך מתן הלוואה.

 • קיימת משכנתא על הנכס שבבעלותכם.

 • דירוג האשראי שלכם נמוך, כתוצאה מהחזרי צ'קים או התנהלות כלכלית לא נכונה.

 • החשבון שלכם מוגבל עקב תהליכי חדלות פירעון או תיקי הוצאה לפועל.
   

משכנתא חוץ-בנקאית – לא מה שחשבתם!

בעוד שבעבר, גופי המימון החוץ-בנקאיים התאפיינו בריביות גבוהות ביותר ומתדמית נמוכה, המצב כיום שונה לחלוטין. שוק האשראי החוץ-בנקאי צמח במהירות, השתכלל והפך ליעיל, תחרותי ושקוף יותר. כל זאת בזכות חברות הביטוח, הקרנות, בתי ההשקעות והפלטפורמות להלוואות חברתיות ((P2P שנכנסו לתמונה, הציבו תחרות אמיתית לממסד הבנקאי והפכו את האשראי לנגיש יותר.

מהפכת המשכנתא החוץ-בנקאית מאפשרת לכם לקבל מימון בסכומים של 200,000 ₪ ומעלה תמורת שיעבוד הנכס בבעלותכם, בפריסה נוחה של עד 20 שנה! מימון זה מתאים לכל משק בית שצריך הלוואה לכל מטרה, לעסקים בצמיחה ולקבלנים ויזמים המעוניינים לרכוש או לסיים פרויקט בנייה. עם זאת, משכנתא חוץ-בנקאית היא פתרון מצוין גם ללקוחות נורמטיביים שהבנק מערים עליהם קשיים.

 

משכנתא חוץ בנקאית

האנשים שמאחורי המספרים

לאחרונה, ליוויתי את ג' מרעננה - אם חד-הורית בעלת הכנסה חודשית של 10,000 ₪ שרצתה לרכוש דירה בשווי 1.5 מיליון ₪. לצערה הבנק לא הכיר בכל הכנסותיה ודרש ממנה לגייס מימון בגובה 50% משווי הנכס - סכום בלתי אפשרי מבחינתה שאיים לנפץ את החלום שלה לדירה.

לקוח נוסף, צ' מתל אביב, צבר חוב באחד מהבנקים בישראל. למרות הכנסותיו החודשיות הגבוהות, הוא "זכה" בתיק בהוצאה לפועל בגין חוב זה.

בשני מקרים אלו, לקיחת משכנתא חוץ-בנקאית באחת מחברות ההלוואות החברתיות המובילות בישראל, פתרה מיידית את מחנק האשראי של ג' ואפשרה לה לרכוש את הדירה שרצתה והובילה לביטול הליך ההוצאה לפועל שנכפה על צ' ולסגירת חובותיו.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם עם אורי רותם

536169-PJIHX3-407.jpg

משכנתא הפוכה , גם לגילאי +60

צילום: גרמי פלדמן

קצבה חודשית או מזומן ביד ומיד?

משכנתא הפוכה פתרון אשראי יעיל לבעלי נכס

פתרון אשראי מעניין נוסף שצובר תאוצה ולא במקרה הוא "משכנתא הפוכה".

אם גילכם הוא 60 ומעלה ויש בבעלותכם דירה, באפשרותכם להפוך אותה לנכס שמניב לכם סכום חד פעמי או קצבה חודשית שתאפשר לכם לשמור על רמת החיים לה אתם רגילים. \כל זאת תמורת משכון חלקי של הנכס לטובת הגוף נותן האשראי ולתקופה של עד 50 שנה.

 

משכנתא הפוכה מספקת לכם מגוון יתרונות משמעותיים:

 • הנכס נותר בבעלותכם.

 • אתם ממשיכים להתגורר בנכס לכל ימי חייכם, ללא כל סכנת פינוי.

 • אינכם משלמים החזרים חודשיים או עמלות כלשהן.

 • באפשרותכם לפרוע את ההלוואה בכל עת, או שהיא תיפרע בעתיד ע"י היורשים שלכם.

זקוקים לאשראי או למשכנתא והבנק מסרב לכם מכל סיבה שהיא?
בדקו עכשיו אם אתם זכאים למשכנתא חוץ-בנקאית
bottom of page